Simplenews Scheduler (8.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: view
el: προβολή

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα

en: Never
el: Ποτέ

en: Month
el: Μήνας

en: Week
el: Εβδομάδα

en: Day
el: Ημέρα

en: here
el: εδώ

en: Hour
el: Ώρα
