Simplenews Scheduler (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: view
is: skoða

en: Settings
is: Stillingar

en: Mail
is: Póstur

en: Never
is: Aldrei

en: Month
is: Mánuður

en: Week
is: Vika

en: Day
is: Dagur

en: Hour
is: Klukkustund
