Simplenews Scheduler (8.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: view
sl: pogled

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Never
sl: Nikoli

en: Month
sl: Mesec

en: Week
sl: Teden
