Simplenews Stats (3.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (24 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Actions
eo: Agoj

en: Action
eo: Ago

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: Views
eo: Vidoj

en: View
eo: Vidu

en: Path
eo: Vojo

en: ID
eo: Identigilo

en: Mail
eo: Retpoŝto

en: User
eo: Uzanto

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Created
eo: Kreita

en: Page
eo: Paĝo

en: Count
eo: Kalkulo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Authored on
eo: Verkita je

en: Deleted
eo: Forigita

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
