Simplenews Stats (3.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (37 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Author
hu: Szerző

en: Actions
hu: Műveletek

en: Action
hu: Művelet

en: Date
hu: Dátum

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Views
hu: Nézetek

en: View
hu: Megtekintés

en: Path
hu: Útvonal

en: ID
hu: Azonosító

en: Mail
hu: Levél

en: User
hu: Felhasználó

en: Email
hu: E-mail

en: Created
hu: Létrehozva

en: Page
hu: Oldal

en: Count
hu: Mennyiség

en: Desc
hu: Csökk

en: Clicks
hu: Kattintások

en: Stats
hu: Statisztika

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Deleted
hu: Törölt

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Detail
hu: Részletek

en: Newsletter
hu: Hírlevél

en: Offset
hu: Eltolás

en: Click
hu: Kattintás

en: Sent status
hu: Küldés állapota

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Entity Type
hu: Entitástípus

en: Entity ID
hu: Entitás azonosítója

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Displaying @start - @end of @total
hu: @start – @end / @total megjelenítése

en: - Restricted access -
hu: - Korlátozott hozzáférés -
