Simplenews Stats (3.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Actions
km: អំពើ

en: Action
km: អំពើ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: View
km: មើល

en: Path
km: ផ្លូវ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Page
km: ទំព័រ

en: Count
km: រាប់

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: Deleted
km: បាន​លុប
