Simplenews Stats (3.0.0-beta2) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Author
ast: Autor

en: Actions
ast: Aiciones

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: View
ast: Vista

en: Path
ast: Camín

en: User
ast: Usuariu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Created
ast: Fechu

en: Page
ast: Páxina

en: Count
ast: Cuenta

en: Authored on
ast: Autoría en

en: Deleted
ast: Desaniciáu
