Simplenews Stats (3.0.0-beta2) - en to is translation catalogue (21 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Author
is: Höfundur

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Action
is: Aðgerð

en: Date
is: Dagsetning

en: Reset
is: Endursetja

en: Views
is: Gagnasýn

en: View
is: Skoða

en: Path
is: Slóð

en: ID
is: Kenni

en: Mail
is: Póstur

en: User
is: Notandi

en: Email
is: Netfang

en: Created
is: Stofnað

en: Page
is: Síða

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Newsletter
is: Fréttabréf

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
