Simplenews Stats (3.0.0-beta2) - en to it translation catalogue (28 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Author
it: Autore

en: Actions
it: Azioni

en: Action
it: Azione

en: Date
it: Data

en: Reset
it: Ripristina

en: Views
it: Viste

en: View
it: Visualizza

en: Path
it: Percorso

en: User
it: Utente

en: Email
it: E-mail

en: Created
it: Creato

en: Page
it: Pagina

en: Count
it: Numero

en: Desc
it: Disc

en: Clicks
it: Clic

en: Sort by
it: Ordina per

en: Authored on
it: Creato il

en: Deleted
it: Eliminato

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Entity ID
it: ID Entità

en: Master
it: Principale

en: Displaying @start - @end of @total
it: Visualizzazione elementi @start - @end su @total

en: - Restricted access -
it: - Accesso riservato -
