Simplenews Stats (3.0.0-beta2) - en to ro translation catalogue (30 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Author
ro: Autor

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Action
ro: Acțiune

en: Date
ro: Data

en: Reset
ro: Resetează

en: Views
ro: Vizualizări

en: View
ro: Afișează

en: Path
ro: Cale

en: Mail
ro: E-mail

en: User
ro: Utilizator

en: Email
ro: email

en: Created
ro: Creat

en: Page
ro: Pagina

en: Count
ro: Contor

en: Desc
ro: Descendent

en: Stats
ro: Statistici

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Deleted
ro: Șters

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Entity ID
ro: ID-ul entității

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Displaying @start - @end of @total
ro: Afișare @start - @end din @total

en: - Restricted access -
ro: - Acces restricționat -
