Simplenews Stats (3.0.0-beta2) - en to ru translation catalogue (35 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Author
ru: Автор

en: Actions
ru: Действия

en: Action
ru: Действие

en: Date
ru: Дата

en: Reset
ru: Сбросить

en: Views
ru: Представление

en: View
ru: Просмотр

en: Path
ru: Путь

en: Mail
ru: Почта

en: User
ru: Пользователь

en: Created
ru: Создано

en: Page
ru: Страница

en: Count
ru: Количество

en: Desc
ru: По убыванию

en: Clicks
ru: Клики

en: Stats
ru: Статистика

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Authored on
ru: Создан в

en: Deleted
ru: Удалено

en: Apply
ru: Применить

en: Detail
ru: Подробнее

en: Newsletter
ru: Рассылка

en: Offset
ru: Пропустить

en: Click
ru: Клик

en: Sent status
ru: Состояние отправки

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Entity Type
ru: Тип сущности

en: Entity ID
ru: Идентификатор сущности

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Displaying @start - @end of @total
ru: Отображается с @start по @end из @total

en: - Restricted access -
ru: - Ограниченный доступ -
