Simplenews Stats (3.0.0-beta3) - en to am translation catalogue (16 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Author
am: ደራሲ

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Action
am: እርምጃ

en: Date
am: ቀን

en: View
am: ትይታ

en: Path
am: ዱካ

en: ID
am: አይዲ

en: Mail
am: ደብዳቤ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Page
am: ገጽ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ

en: Newsletter
am: መጽሄት
