Simplenews Stats (3.0.0-beta3) - en to cy translation catalogue (21 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Author
cy: Awdur

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Date
cy: Dyddiad

en: Reset
cy: Ailosod

en: Views
cy: Gwelediadau

en: View
cy: Gweld

en: Path
cy: Llwybr

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Page
cy: Tudalen

en: Count
cy: Cyfrifiad

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Authored on
cy: Wedi ei awduro ar

en: Deleted
cy: Wedi ei ddileu

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
