Simplenews Stats (3.0.0-beta3) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Author
jv: Penulis

en: Actions
jv: Aksi

en: Action
jv: Aksi

en: Date
jv: Tanggal

en: Reset
jv: Baléknā

en: Views
jv: View

en: View
jv: Tampilan

en: Mail
jv: Surat

en: User
jv: Panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: Page
jv: Kācā

en: Count
jv: Jumlah

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: Deleted
jv: Dibusak

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Entity ID
jv: ID Entiti

en: Asc
jv: Urut Maju
