Simplenews Stats (3.0.0-beta3) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Author
sr: Аутор

en: Action
sr: Акција

en: Date
sr: Датум

en: View
sr: Преглед

en: Path
sr: Путања

en: ID
sr: ИД

en: Mail
sr: Пошта

en: User
sr: Корисник

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Created
sr: Направљено

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Newsletter
sr: Билтен
