Simplenews Stats (3.0.0-beta4) - en to fi translation catalogue (30 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Author
fi: Tekijä

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Action
fi: Toiminto

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Reset
fi: Palauta

en: Views
fi: Näkymät

en: View
fi: Näytä

en: Path
fi: Polku

en: Mail
fi: Sähköposti

en: User
fi: Käyttäjä

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Created
fi: Luotu

en: Page
fi: Sivu

en: Count
fi: Laskuri

en: Clicks
fi: Klikkaukset

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Authored on
fi: Luotu

en: Deleted
fi: Poistettu

en: Apply
fi: Käytä

en: Detail
fi: Lisätiedot

en: Newsletter
fi: Uutiskirje

en: Click
fi: Klikkaus

en: Sent status
fi: Lähetystila

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Entity ID
fi: Entiteetin ID

en: Master
fi: Isäntä

en: - Restricted access -
fi: - Rajoitettu pääsy -
