Simplenews Stats (3.0.0-beta4) - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Action
hy: Գործողություն

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: View
hy: Դիտել

en: Path
hy: Ուղի

en: Mail
hy: Փոստ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Page
hy: Էջ

en: Count
hy: քանակ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Deleted
hy: Ջնջված է
