Simplenews Stats (3.0.0-beta4) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Author
ku: نووسەر

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Action
ku: کردار

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: View
ku: پیشاندان

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Email
ku: ئیمێل

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Page
ku: پەڕە

en: Count
ku: ژمارە

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: Deleted
ku: سڕایەوە
