Simplenews Stats (3.0.0-beta4) - en to mn translation catalogue (17 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Author
mn: Зохиогч

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Views
mn: Харагдацууд

en: View
mn: Харах

en: Path
mn: Зам

en: Mail
mn: Шуудан

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Email
mn: Имэйл

en: Created
mn: Үүссэн

en: Page
mn: Хуудас

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо

en: Deleted
mn: Устгагдсан
