Simplenews Stats (3.0.0-beta4) - en to uk translation catalogue (36 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Author
uk: Автор

en: Actions
uk: Дії

en: Action
uk: Дія

en: Date
uk: Дата

en: Reset
uk: Скинути

en: Views
uk: Види

en: View
uk: Перегляд

en: Path
uk: Шлях

en: Mail
uk: Пошта

en: User
uk: Користувач

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Created
uk: Створено

en: Page
uk: Сторінка

en: Count
uk: Лічильник

en: Desc
uk: Спад

en: Clicks
uk: Переходи

en: Stats
uk: Статистика

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Authored on
uk: Створено

en: Deleted
uk: Видалено

en: Apply
uk: Застосувати

en: Detail
uk: Подробиці

en: Newsletter
uk: Розсилання

en: Offset
uk: Зміщення

en: Click
uk: Клац

en: Sent status
uk: Стан відправлення

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Entity Type
uk: Тип сутності

en: Entity ID
uk: ID сутності

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Displaying @start - @end of @total
uk: Показ @start - @end з @total

en: - Restricted access -
uk: - Обмежений доступ -
