Simplenews Stats (3.0.0-beta5) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Author
kk: Автор

en: Action
kk: Әрекет

en: View
kk: Қарау

en: Path
kk: Жол

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Created
kk: Құрылған

en: Count
kk: Саны

en: Authored on
kk: Уақыты

en: Deleted
kk: Жойылған
