Simplenews Stats (3.0.0-beta5) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Action
th: แอคชั่น

en: Views
th: ดู

en: View
th: ดู

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Email
th: อีเมล

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Count
th: จำนวน

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ

en: Deleted
th: ลบแล้ว

en: Detail
th: รายละเอียด

en: Entity ID
th: รหัสเอนทิตี
