Simplenews Stats (3.0.0-beta6) - en to be translation catalogue (21 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Author
be: Аўтар

en: Actions
be: Дзеянні

en: Action
be: Дзеянне

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: View
be: Праглядзець

en: Path
be: Сцежка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Mail
be: Пошта

en: User
be: Карыстальнік

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Created
be: Створана

en: Page
be: Старонка

en: Count
be: Колькасць

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Authored on
be: Дата:

en: Deleted
be: Выдалена

en: Apply
be: Ужыць

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці
