Simplenews Stats (3.0.0-beta6) - en to fr translation catalogue (29 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Delete
fr: Supprimer

en: Author
fr: Auteur

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Views
fr: Vues

en: View
fr: Voir

en: Path
fr: Chemin

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Mail
fr: Courriel

en: User
fr: Utilisateur

en: Email
fr: Courriel

en: Created
fr: Créé

en: Count
fr: Décompte

en: Clicks
fr: Clics

en: Stats
fr: Statistiques

en: Sort by
fr: Trier par

en: Authored on
fr: Écrit le

en: Deleted
fr: Supprimé

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: Click
fr: Clic

en: Sent status
fr: État des envois

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Entity Type
fr: Type d'entité

en: Entity ID
fr: Identifiant (ID) de l'entité

en: Master
fr: Principal

en: Displaying @start - @end of @total
fr: Affichage de @start à @end sur @total

en: - Restricted access -
fr: - Accès restreint -
