Simplenews Stats (3.0.0-beta6) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Author
nn: Forfattar

en: Actions
nn: Handlingar

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: View
nn: Sjå på

en: Path
nn: Sti

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: Page
nn: Nettside

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Authored on
nn: Skrive

en: Deleted
nn: Sletta

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
