Simplenews Stats (3.0.0-beta6) - en to fa translation catalogue (31 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Author
fa: نویسنده

en: Actions
fa: عملکردها

en: Action
fa: عملکرد

en: Date
fa: تاریخ

en: Reset
fa: اعاده

en: Views
fa: نماها

en: View
fa: مشاهده

en: Path
fa: مسیر

en: ID
fa: هویت

en: Mail
fa: ارسال نامه

en: User
fa: کاربر

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Page
fa: صفحه

en: Count
fa: شمارش

en: ,
fa: ،

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: Deleted
fa: حذف شد

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: ‹‹
fa: >>

en: ››
fa: <<

en: - All -
fa: - همه -

en: Entity ID
fa: هویت عنصر

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
