Simplenews Stats (3.0.0-beta7) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Author
ne: लेखक

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Action
ne: कारवाही

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Path
ne: मार्ग

en: ID
ne: परिचय

en: Mail
ne: पत्र

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Email
ne: ईमेल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Authored on
ne: लेखिएको समय
