Simplenews Stats (3.0.0-beta7) - en to cs translation catalogue (30 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Author
cs: Autor

en: Actions
cs: Akce

en: Action
cs: Akce

en: Date
cs: Datum

en: View
cs: Zobrazit

en: Path
cs: Cesta

en: Mail
cs: E-mail

en: User
cs: Uživatel

en: Email
cs: E-mail

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Page
cs: Stránka

en: Count
cs: Počet

en: Desc
cs: Sestupně

en: Clicks
cs: Kliknutí

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Deleted
cs: Smazáno

en: Apply
cs: Použít

en: Newsletter
cs: Věstník

en: Offset
cs: Posun

en: Sent status
cs: Stav odeslání

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Entity Type
cs: Typ entity

en: Entity ID
cs: ID entity

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: - Restricted access -
cs: - Omezený přístup -
