Simplenews Stats (4.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (28 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Author
ar: المؤلف

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Action
ar: إجراء

en: Date
ar: التاريخ

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Views
ar: الرؤى

en: View
ar: عرض

en: Path
ar: المسار

en: ID
ar: المعرف ID

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: User
ar: المستخدم

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Created
ar: الإنشاء

en: Page
ar: الصفحة

en: Count
ar: العدد

en: Desc
ar: تنازلي

en: Clicks
ar: النقرات

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Deleted
ar: محذوف

en: Apply
ar: تطبيق

en: Newsletter
ar: النشرة

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
