Simplenews Stats (4.0.0-beta1) - en to hi translation catalogue (26 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Delete
hi: मिटायें

en: Author
hi: लेखक

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Action
hi: कार्रवाई

en: Date
hi: तारीख

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Views
hi: द्रश्य

en: View
hi: देखें

en: Path
hi: मार्ग

en: ID
hi: आईडी

en: Mail
hi: मेल

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Email
hi: ईमेल

en: Created
hi: निर्मित

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Count
hi: गुणांक

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Authored on
hi: कब लिखा गया

en: Deleted
hi: मिटाया गया

en: Apply
hi: लागू करें

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: Entity ID
hi: इकाई आईडी

en: - Restricted access -
hi: उपयोग प्रतिबंधित
