Simplenews Stats (4.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (23 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Action
ta: செயல்

en: Date
ta: தேதி

en: Reset
ta: மீளமை

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: View
ta: பார்

en: Path
ta: பாதை

en: Mail
ta: மின்னஞ்சல்

en: User
ta: பயனர்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Page
ta: பக்கம்

en: Count
ta: எண்ணிக்கை

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Authored on
ta: எழுதப்பட்டது

en: Deleted
ta: நீக்கப்பட்டது

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: Entity ID
ta: உருப்படி குறி

en: - Restricted access -
ta: - கட்டுப்படுத்தப்பட்ட அணுகல் -
