Simplenews Stats (4.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Title
mn: Ат

en: Delete
mn: Ыраары

en: Author
mn: Чогаалчы

en: Date
mn: Ай, хүн

en: View
mn: Көөрү

en: User
mn: Ажыглакчы

en: Page
mn: Арын

en: Authored on
mn: Бижээн
