Simplenews Stats (4.0.0-beta2) - en to eu translation catalogue (27 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Author
eu: Egilea

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Action
eu: Ekintza

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: Views
eu: Bistak

en: View
eu: Bista

en: Path
eu: Bide-izena

en: ID
eu: IDa

en: Mail
eu: Posta

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Email
eu: Eposta

en: Created
eu: Sortua

en: Page
eu: Orria

en: Count
eu: Zenbatu

en: Desc
eu: Beheraka

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Deleted
eu: Ezabatua

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Click
eu: Klik

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka

en: - Restricted access -
eu: - Sartzea mugatua -
