Simplenews Stats (4.0.0-beta2) - en to ja translation catalogue (33 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Author
ja: 投稿者

en: Actions
ja: アクション

en: Action
ja: アクション

en: Date
ja: 日付

en: Reset
ja: リセット

en: Views
ja: ビュー

en: View
ja: ビュー

en: Path
ja: パス

en: Mail
ja: メール

en: User
ja: ユーザー

en: Email
ja: メール

en: Created
ja: 作成

en: Page
ja: ページ

en: Count
ja: カウント

en: Desc
ja: 降順

en: Clicks
ja: クリック

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Authored on
ja: 投稿日時

en: Deleted
ja: 削除済み

en: Apply
ja: 適用

en: Detail
ja: 詳細

en: Newsletter
ja: ニュースレター

en: Offset
ja: オフセット

en: Sent status
ja: 送信状況

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Entity ID
ja: エンティティID

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター

en: Displaying @start - @end of @total
ja: @total 件中の @start 件目～ @end 件目を表示

en: - Restricted access -
ja: - 制限されたアクセス -
