Simplenews Stats (8.x-1.0-beta1) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Path
or: ପଥ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Authored on
or: ଲିଖିତ ଦିନାଂକ
