Simplenews Stats (8.x-1.0-beta11) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Delete
is: Strika

en: Author
is: Høvundur

en: Actions
is: Gerðir

en: Date
is: Dagfesting

en: Reset
is: Tómstilla

en: View
is: Vís

en: Path
is: Leið

en: Mail
is: Teldupostur

en: User
is: Brúkari

en: Created
is: Stovnað

en: Page
is: Síða

en: Count
is: Nøgd

en: Authored on
is: Skrivað tann

en: Deleted
is: Strikað
