Simplenews Stats (8.x-1.0-beta11) - en to he translation catalogue (29 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Author
he: מחבר/ת

en: Actions
he: פעולות

en: Action
he: פעולה

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: Views
he: היבטים

en: View
he: צפיה

en: Path
he: מיקום

en: Mail
he: מייל

en: User
he: משתמש

en: Email
he: דוא"ל

en: Created
he: נוצר

en: Page
he: דף

en: Count
he: כמות

en: Desc
he: יורד

en: Clicks
he: הקלקות

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Authored on
he: בתאריך

en: Deleted
he: נמחק

en: Apply
he: החל

en: Newsletter
he: ניוזלטר

en: Offset
he: היסט

en: Sent status
he: מצב משלוח

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
