Simplenews Stats (8.x-1.0-beta11) - en to oc translation catalogue (27 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Author
oc: Autor

en: Actions
oc: Accions

en: Action
oc: Accion

en: Date
oc: Data

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Views
oc: Vistas

en: View
oc: Veire

en: Path
oc: Camin

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Mail
oc: Corrièrs electronic

en: User
oc: Utilizaire

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Page
oc: Pagina

en: Count
oc: Descompte

en: Stats
oc: Estatisticas

en: Sort by
oc: Triar per

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: Deleted
oc: Suprimit

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Entity ID
oc: Identificant (ID) de l'entitat

en: Master
oc: Maître
