Simplenews Stats (8.x-1.0-beta12) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Author
os: Автор

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Action
os: Архайд

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: View
os: Фенд

en: Path
os: Фæндаг
