Simplenews Stats (8.x-1.0-beta3) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: View
dz: སྟོན་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Count
dz: གྱངས་ཁ་བརྐྱབ་

en: Authored on
dz: ནམ་རྩམ་ཡོདཔ།

en: Deleted
dz: བཏོན་གཏང་ཡོདཔ།
