Simplenews Stats (8.x-1.0-beta6) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Author
mr: लेखक

en: Views
mr: याद्या

en: View
mr: बघा

en: Path
mr: रस्ता

en: ID
mr: आय डी

en: Mail
mr: ईमेल

en: User
mr: सदस्य

en: Email
mr: ईमेल

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.

en: Deleted
mr: मिटवले गेले
