Simplenews Stats (8.x-1.0-beta8) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Author
fil: May akda

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Date
fil: Petsa

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: View
fil: Tingnan

en: Path
fil: Landas

en: Created
fil: Inilikha

en: Page
fil: Pahina

en: Deleted
fil: Tinanggal
