Simplenews Stats (8.x-1.0-beta8) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Action
ml: പ്രവര്‍ത്തി

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Path
ml: വഴി

en: Mail
ml: മെയിൽ

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Authored on
ml: എഴുതിയ സമയം
