Simplenews Stats (8.x-2.0-beta4) - en to az translation catalogue (23 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Author
az: Müəllif

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Views
az: Görünüşlər

en: View
az: Görünüş

en: Path
az: Yol

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Page
az: Səhifə

en: Count
az: Say

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Deleted
az: Silindi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
