Simplenews Stats (8.x-2.0-beta4) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Author
bs: Autor

en: Actions
bs: Akcije

en: Date
bs: Datum

en: View
bs: Pregled

en: Path
bs: Putanja

en: User
bs: Korisnik

en: Created
bs: Kreiran

en: Page
bs: Strana

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Authored on
bs: Napisano

en: Apply
bs: Primjeni
