Simplenews Stats (8.x-2.0-beta4) - en to gl translation catalogue (26 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Author
gl: Autor/a

en: Actions
gl: Accións

en: Action
gl: Acción

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Views
gl: Vistas

en: View
gl: Ver

en: Path
gl: Ruta

en: Mail
gl: Correo-e

en: User
gl: Usuario/a

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Created
gl: Creado

en: Page
gl: Páxina

en: Count
gl: Contar

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Authored on
gl: Creado en

en: Deleted
gl: Borrado

en: Apply
gl: Aplicar

en: Newsletter
gl: Boletín

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Sent status
gl: Estado do envío

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Entity ID
gl: ID da entidade
