Simplenews Stats (8.x-2.0-beta4) - en to pt translation catalogue (31 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Apagar

en: Author
pt: Autor

en: Actions
pt: Ações

en: Action
pt: Ação

en: Date
pt: Data

en: Reset
pt: Redefinir

en: View
pt: Ver

en: Path
pt: Caminho

en: Mail
pt: E-mail

en: User
pt: Usuário

en: Created
pt: Criado

en: Page
pt: Página

en: Count
pt: Contar

en: Desc
pt: Decrescente

en: Clicks
pt: Cliques

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Authored on
pt: Escrito em

en: Deleted
pt: Apagado

en: Apply
pt: Aplicar

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Click
pt: Clique

en: Sent status
pt: Status de envio

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: Entity Type
pt: Tipo de entidade

en: Entity ID
pt: ID da entidade

en: Asc
pt: Ascendente

en: Master
pt: Principal

en: Displaying @start - @end of @total
pt: Exibindo @start - @end de @total

en: - Restricted access -
pt: - Acesso restrito -
