Simplenews Stats (8.x-2.0-beta4) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Author
sl: Avtor

en: Actions
sl: Akcije

en: Action
sl: Akcija

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: View
sl: Prikaži

en: Path
sl: Pot

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Page
sl: Stran

en: Count
sl: Število

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Deleted
sl: Izbrisano
