Simplenews Stats (8.x-2.0-beta5) - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Author
hr: Autor

en: Actions
hr: Akcije

en: Action
hr: Akcija

en: Date
hr: Datum

en: Reset
hr: Poništi

en: View
hr: Pregled

en: Path
hr: Putanja

en: Mail
hr: E-pošta

en: User
hr: Korisnik

en: Email
hr: E-pošta

en: Created
hr: Stvoreno

en: Page
hr: Stranica

en: Count
hr: Broj

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Deleted
hr: Uklonjeno

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
