Simplenews Stats (8.x-2.0-beta5) - en to tr translation catalogue (31 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Author
tr: Yazar

en: Actions
tr: Eylemler

en: Action
tr: Eylem

en: Date
tr: Tarih

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Views
tr: Görünümler

en: View
tr: Görüntüle

en: Path
tr: Yol

en: Mail
tr: Posta

en: User
tr: Kullanıcı

en: Email
tr: E-posta

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Page
tr: Sayfa

en: Count
tr: Sayaç

en: Desc
tr: Azalan

en: Clicks
tr: Tıklamalar

en: Stats
tr: İstatistikler

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Authored on
tr: Oluşturulduğu tarih

en: Deleted
tr: Silindi

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Entity ID
tr: Varlık kimliği (ID)

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: Displaying @start - @end of @total
tr: @start - @end / @total görüntüleniyor

en: - Restricted access -
tr: - Kısıtlanmış erişim -
